Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Sobota 24 lutego 2024

Wiosna z rowerowym przewodnikiem nadjedzie szybciej;)

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Rowerzystom polecamy najnowszą edycję mapy ścieżek i tras rowerowych na terenie powiatu bełchatowskiego, którą bełchatowskie starostwo wydało jesienią ub.roku. Powiatowy przewodnik rowerowy dostępny jest bezpłatnie w Zespole ds. Promocji (ul. Pabianicka 17/19, I p.) oraz w Powiatowym Centrum Sportu (ul. Czapliniecka 96).
Najnowsza mapa rowerowa powstała dzięki współpracy z samymi zainteresowanymi, tj. miłośnikami jednośladów z Załogi Rowerowej Zgrzyt. Powiatowy przewodnik rowerowy zawiera mapę oraz opis kilku propozycji ciekawych tras. Najkrótsza mierzy 18 kilometrów, najdłuższa 70 kilometrów. W wydawnictwie zaznaczone są miejsca, gdzie znajdują się obiekty zabytkowe, głazy narzutowe, cmentarze wojenne, schrony bojowe czy też tereny o wyjątkowych walorach przyrodniczych. Wycieczka z powiatowym przewodnikiem w kieszeni to gwarancja ciekawej wyprawy, w której nie zgubimy siebie (czytaj: nie zabłądzimy), a znajdziemy ciekawe miejsca. Polecamy i życzymy wielu atrakcyjnych podróży na dwóch kółkach. Wiosna mile widziana ;)
← powrót