Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Czwartek 13 czerwca 2024

Wizje przyszłości Bełchatowa - zapraszamy panie na kolejne warsztaty

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Już dziś, wraz ze Stowarzyszeniem Tak dla Bełchatowa i Polską Zieloną Siecią zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu „Kobiece opowieści. Wizje przyszłości Bełchatowa”. Uczestniczki spotkania będą odkrywać potencjał miasta, by razem móc wpłynąć na jego przyszłość. Tym razem wizje przyszłości pomoże stworzyć Agnieszka Matan, komiczka i edukatorka, która uczy improwizacji komediowej.
400033438_660476702811745_4571479416294944695_n
Inicjatywa polega na zaangażowaniu mieszkanek Bełchatowa w tworzenie przyszłości miasta oraz pokazanie im, jak improwizacja może pomóc w wyrażeniu pomysłów na lokalną społeczność w przyszłości. Scenariusze tworzone są na żywo bez wcześniejszego przygotowania - wystarczy obecność i gotowość do zabawy.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 listopada w siedzibie Fundacji Rozwoju Nitka, przy pl. Wolności 10 w Bełchatowie w godz. 9.30 (z powitalnym poczęstunkiem) - 14.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Wystarczy zarejestrować się w formularzu dostępnym pod tym linkiem:
https://forms.gle/WWe5Fm9HhGo9josZ8

Przez cały warsztat organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi -  wystarczy zgłosić taką potrzebę na dwa dni przed wydarzeniem na adres: stowarzyszenie@takdlabelchatowa.pl

Partneem warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie Tak dla Bełchatowa i Polską Zieloną Sieć w ramach półrocznego projektu badawczego realizowanego we współpracy z Unią Europejską, jest Starostwo Powiatowe w Bełchatowie.
← powrót