Poniedziałek 06 grudnia 2021

Wizyta w „skarbówce” bez kolejki

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Z danych Izby Administracji Skarbowej wynika, że najczęstsze rezerwacje wizyty w urzędzie skarbowym wynikają z potrzeby załatwienia spraw podatkowych, związanych z zakupem samochodu. Najpierw podatnik odwiedza wydział komunikacji w starostwie. Kolejnym krokiem procedury rejestracyjnej jest załatwienie sprawy w „skarbówce”. Wizytę można umówić przez Internet na dedykowanej temu celowi stronie. Dzięki rezerwacji wizyty podatnicy mogą szybciej załatwić swoje sprawy, zazwyczaj już podczas pierwszego kontaktu z urzędem skarbowym.
us 2 gl

Jak umówić wizytę w urzędzie skarbowym?
Wejdź na Twój e-US
Wybierz urząd i sprawę, którą chcesz załatwić oraz termin i przyjdź na bezpieczną wizytę bez kolejek.

Wybierz właściwy urząd i sprawę, którą chcesz załatwić.

Wybierz datę i godzinę wizyty.

Podaj swoje dane.

Potwierdzenie terminu wizyty otrzymasz na podany adres e-mw umówionym terminie przyjdź do urzędu. Konkretne stanowisko/pokój jest wskazane w potwierdzeniu wizyty.

Ważne: przez formularz online możesz umówić wizytę, której termin przypada w ciągu najbliższych 14 dni.

Nie potrzebujesz umawiać wizyty w urzędzie, jeśli chcesz tylko zostawić dokument. Jeżeli chcesz wyjaśnić wątpliwości dotyczące składanego dokumentu - umów wizytę.

Wizytę w urzędzie możesz  umówić telefonicznie – zadzwoń do urzędu skarbowego: +48 44 632 49 86, +48 44 632 49 02, +48 44 632 49 56, +48 44 632 49 76.
Opr. A.Zawodzińska
Zespół ds. Promocji
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

 
← powrót