Czwartek 28 marca 2024

Właściciele pięknych balkonów i tarasów nagrodzeni

Laureaci konkursu na „Najpiękniejszy taras, balkon i przestrzeń osiedlowa powiatu bełchatowskiego” odebrali dziś swoje nagrody, którymi są vouchery na zakupy u partnera przedsięwzięcia, którym jest market Brico Marche w Bełchatowie. Pula opiewa łącznie na 8000 złotych. Symboliczne czeki wręczyli Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr i Mateusz Drzewosz, kierownik marketu Brico Marche.
glowne m
Przypomnijmy, do bełchatowskiego starostwa wpłynęło prawie pięćdziesiąt zgłoszeń. Właściciele sami nominowali do tytułu „najpiękniejszy” swoje tarasy i balkony, a wspólnoty mieszkaniowe swoje bloki, przesyłając zdjęcia oraz wypełnione formularze. Na konkurs zgłoszono dwadzieścia balkonów, dwadzieścia dwa tarasy i cztery przestrzenie osiedlowe. Najwięcej zgłoszeń wpłynęło z Bełchatowa, ale na zaproszenie starosty Doroty Pędziwiatr, pomysłodawcy i organizatora konkursu, odpowiedzieli także mieszkańcy m.in. Szczercowa, Kluk, Korczewa, Kurnosa Drugiego, Łękińska, Łękawy, Zawad, Kałdunów, Łuszczanowic i Drużbic. Gratulujemy laureatom  i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich nadesłanych fotografii tutaj:
Laureaci konkursu w poszczególnych kategoriach:
„Najpiękniejszy balkon powiatu bełchatowskiego”
I miejsce – Sylwia i Marcin Brunieccy
II miejsce – Rafał Nowicki
III miejsce – Marta Kokocińska

„Najpiękniejszy taras powiatu bełchatowskiego”
I miejsce – Bożena Rosińska
II miejsce – Michał Janus
III miejsce – Teresa Masłowska

„Najpiękniejsza przestrzeń osiedlowa powiatu bełchatowskiego”