Czwartek 18 kwietnia 2024

Wolne kierownicze stanowisko w wydziale geodezji w starostwie

Starosta Bełchatowski ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko Kierownika Referatu ds. Katastru Nieruchomości w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie. Termin składania przez kandydatów dokumentacji upływa 27 lutego br.
glowne geodezja
Osoby ubiegające się o kierownicze stanowisko Kierownika Referatu ds. Katastru Nieruchomości w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie powinny spełniać następujące wymagania:

1) wykształcenie wyższe na kierunku geodezyjnym lub średnie geodezyjne i wyższe administracyjne;
2) co najmniej 4 letni staż pracy;
3) uprawnienia zawodowe w zakresach o których mowa w art. 43 pkt 2 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne;
4) obywatelstwo polskie;
5) pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych;
6) brak prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
7) nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe:
- dobra znajomość oprogramowania EWOPIS, EWMAPA i OŚRODEK;
- znajomość edytora tekstów, arkusza kalkulacyjnego, np. LIBREOFFICE, MS OFFICE;
- znajomość i umiejętność stosowania ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne;
- znajomość rozporządzenia MRRiB z dnia 29 marca 2001 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków;
- znajomość ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego;
 znajomość ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym;
- znajomość ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. - o pracownikach samorządowych.

Informacje o pozostałych warunkach w zalączniku do artykułu. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w kopercie z dopiskiem „Nabór nr 4 /2023 na stanowisko Kierownika Referatu ds. Katastru Nieruchomości w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie” w terminie do dnia 27.02.2023 r. do godziny 15.30 sobiście w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, ul. Pabianicka 17/19 lub pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, ul. Pabianicka 17/19, 97-400 Bełchatów. Aplikacje, które wpłyną do Starostwa po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu do Starostwa).
Opr. Zespół ds.Promocji
Foto: pixabay