Piątek 19 kwietnia 2024

XI Turniej Wigilijny ESPN Bełchatów zakończony

72 zawodników podzielonych w drodze losowania na 12 zespołów po 6 zawodników wzięło udział w XI Turnieju Wigilijnym ESPN Bełchatów.
Wydarzenie odbyło się w Hali Widowiskowo-Sportowej i Honorowy Patronat nad nim objęła Starosta Bełchatowski, Dorota Pędziwiatr. Powiat reprezentował członek zarządu Marek Jasiński.
główne
To organizowane przez klub coroczne wydarzenie, na stałe wpisało się w sportową i świąteczną tradycję Bełchatowa i z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestników. Tym samym organizatorzy spełniają naczelną swą misję polegającą na aktywizacji lokalnej społeczności, propagowaniu sportowego trybu życia i budowaniu wspólnoty poprzez grę w piłkę nożną.
W całych rozgrywkach padło łącznie 130 bramek.

I MIEJSCE - ATLETICO
Szymon Pajkert, Jakub Głowacki, Mikołaj Nowak , Witold Sowała, Kamil Włoch,  Daniel Dymek

II MIEJSCE - LIVERPOOL
Bartosz Backiel, Dawid Nowak, Mateusz Szczepanek, Jakub Frajtak, Mateusz Szyszkowski, Piotr Mielczarek