• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

XII Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Elektrycznej: Laureaci i Wyróżnienia

XII edycja Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy Elektrycznej “Bezpieczna Elektryczność”, pod patronatem Starosty Bełchatowskiego Jacka Zatorskiego, już za nami! Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Oddział Piotrkowski, Koło nr 29 przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie.
konkurs elektryczny-7128-21

Celem konkursu było zwiększenie świadomości na temat bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych, pobudzenie i rozwijanie zainteresowań uczniów zagadnieniami elektrycznymi, a także upowszechnianie wzorców etyki zawodowej, kultury technicznej oraz racjonalnego użytkowania energii elektrycznej .
W konkursie wzięło udział około 142 uczniów szkół ponadpodstawowych.
Powiat Bełchatowski ufundował nagrody w konkursie, a do rąk zwycięzcy trafiła szlifierka kątowa o wartości 700 zł.
Laureaci:
1. Hofman Szymon ZSP Kleszczów
2. Chałubek Kacper ZSP Kleszczów
3. Juszczak Kacper ZSP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom!