Sobota 20 kwietnia 2024

Zakończył się remont Czyżewskiego w Bełchatowie - ulica jest już przejezdna

Zakończył się remont ulicy Czyżewskiego w Bełchatowie na odcinku od ul. Staszica do ul. Dąbrowskiego. Ulica zyskała nową nawierzchnię i jest już całkowicie przejezdna. Na swoje stałe trasy wróciły też „emzetki”. Inwestycja była współfinansowana z Budżetu Powiatu Bełchatowskiego.
IMG_0186 (Copy)
To dobra wiadomość dla kierowców, bo remont znacznie poprawił komfort jazdy. Prace polegały na sfrezowaniu starej nawierzchni i ułożeniu nowej oraz częściowej wymianie krawężników.

Inwestycja kosztowała ponad 875 tys. zł i została zrealizowana na mocy porozumienia zawartego przez Powiat Bełchatowski i Miasto Bełchatów. Dotacja z Budżetu Powiatu Bełchatowskiego wyniosła 437.887 zł.