• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 19 czerwca 2024

Zapraszamy na Eko Piknik

Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr zaprasza do udziału w Eko Pikniku i Święcie Miodu. Wydarzenie odbędzie się 15 września br. w godz. 14:30 do 18:30 na Placu Narutowicza w Bełchatowie (scena przy PGE Gigantach Mocy). Na uczestników pikniku czekać będzie wiele atrakcji m.in. występy artystyczne, stoiska pszczelarzy z miodami, warsztaty: ekologiczne, wykonywania świec woskowych oraz warsztaty z zakresu leśnictwa. Nie zabraknie gier i zabaw dla dzieci oraz degustacji wypieków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Szczegóły na plakacie.
IMG_2085
plakat piknik (png) 0.73mb (Pobrań: 56)