Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Wtorek 26 września 2023

Zapraszamy na Piknik Stowarzyszeń

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Udział w Pikniku Stowarzyszeń, zapowiedziało około trzydzieści organizacji pozarządowych z powiatu bełchatowskiego. Będzie to spotkanie z mieszkańcami i zaprezentowanie profilu swojej działalności, a także integracja społeczników.
20220910_154353
 
"Głównym celem Pikniku Stowarzyszeń jest przybliżenie społeczeństwu różnych NGO, które prowadzą liczne inicjatywy obejmujące praktycznie wszystkie grupy społeczne - mówi Dorota Pędziwiatr, Starosta Bełchatowski, organizator wydarzenia - zatem nadchodząca sobota będzie okazją do spotkania się z różnymi stowarzyszeniami, omówienia ich działań, skorzystania z dostępnych usług, a nawet wyrażenia chęci współpracy z wybranymi organizacjami."


Rozpoczęcie pikniku planowane jest w najbliższą sobotę o godz. 15.00. Na Placu Narutowicza zaprezentują się organizacje działające na rzecz m.in. dzieci, osób niepełnosprawnych, osób uzależnionych od alkoholu. Swoją aktywność przedstawią również stowarzyszenia z dziedziny kultury i sztuki, sportu. Obecność na wydarzeniu zapowiedzieli krwiodawcy, sztab ratownictwa i strażacy. Atrakcyjnym punktem programu będzie degustacja swojskiego jadła i smacznych wypieków. Jak co roku odwiedzający mogą liczyć na poczęstunek owocami i słodyczami oraz ulubioną zabawę – koło fortuny. Natomiast dla stowarzyszeń, biorących udział w pikniku, przewidziane jest losowanie nagród.




 
Piknik (9) (png) 1.11mb (Pobrań: 36)
← powrót