Czwartek 28 marca 2024

Zgłaszanie kandydatów do komisji konkursowych - czas start!

Od dziś można zgłaszać kandydatów do komisji konkursowych, które będą oceniać oferty organizacji pozarządowych, realizujących zadania publiczne w roku 2023. Zgłoszenie kandydatury danej osoby odbywa się poprzez wypełnienie specjalnego formularza, który do 15 lutego (do godz.15.30) należy złożyć w bełchatowskim starostwie.
ggg
Przypomnijmy, 24 stycznia br. Zarząd Powiatu w Bełchatowie ogłosił konkurs na zorganizowanie przedsięwzięć w takich obszarach, jak pomoc społeczna, ochrona i promocja zdrowia, wspieranie i upowszechniania kultury fizycznej, kultura i sztuka oraz podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej. Zarząd powiatu powoła pięć komisji, a wyboru kandydatów do składu określonej komisji konkursowej dokona w oparciu o wybraną przez kandydata tematykę, zadeklarowaną w formularzu zgłoszenia.

Zgłoszenie kandydatury danej osoby odbywa się poprzez wypełnienie formularza, który do 15 lutego (do godz.15.30) należy złożyć w bełchatowskim starostwie. Udział w pracach komisji jest społeczny i nieodpłatny.

Uchwała ZP (pdf) 0.99mb (Pobrań: 45)