• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

ZSP nr 2 Gospodarzem Warsztatów „Twój Włos, Mój Uśmiech”

Dzisiaj, 11 czerwca, w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie odbyły się warsztaty profilaktyczne prowadzone przez Fundację NU-MED. Warsztaty są częścią projektu „Twój włos, mój uśmiech” finansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności, zorganizowanego przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Piotrkowie Trybunalskim.
Projekt ,,Twój włos, mój uśmiech" odbywa się pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego Jacka Zatorskiego.
włosy onkologia ZSP 2-6773-1

Celem projektu jest bezinteresowna pomoc osobom w trakcie terapii onkologicznej poprzez organizowanie zbiórek włosów na peruki oraz licytacje na portalach społecznościowych. Projekt ma na celu podniesienie świadomości zagrożenia chorobą nowotworową oraz zachęcanie do podejmowania działań profilaktycznych we współpracy z Fundacją NU-MED.
Akcja zbierania włosów trwa do końca lipca.