Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 22 maja 2024

Zwycięzcy konkursu nagrodzeni

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
Ponad 430 zdjęć nadesłali uczestnicy konkursu na „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” zorganizowany przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin. Właściciele 37 tarasów i 43 balkonów poznali dzisiaj decyzję jury.
główne
Decyzja co do wyboru najpiękniejszych z najpiękniejszy łatwa nie była. Jury musiało wybrać te tarasy i balkony, które nie tylko zachwycały, ale i także wyróżniały się na tle pozostałych. Wybór był bardzo trudny. Jury pod uwagę brało m.in. ogólne wrażenie estetyczne, pomysłowość i oryginalność, kreatywność, ukwiecenie, ciekawostki i kompozycje roślinne.

Na konkurs organizowany przesz Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin nadesłano 80 zgłoszeń. W tym zgłoszeń na najpiękniejszy balkon było 43, zaś na najpiękniejszy taras 37. Łącznie przysłano ponad 430 zdjęć. Uczestnikami konkursu byli mieszkańcy m.in Bełchatowa, Maurycowa, Chabielic, Teresina, Niedyszyny, Zawadowa, Szczercowa, Kluk, Łuszczanowic, Zelowa, Bujen Szlacheckich.

Dzisiaj przed marketem Leroy Merlin zorganizowano spotkanie, w trakcie, którego wręczono nagrody i upominki dla wszystkich uczestników.

Najlepsze aranżacje balkonów i tarasów zostały nagrodzone wartościowymi bonami na zakupy: 1000 zł za I miejsce, 500 zł za II miejsce, 250 zł za III miejsce o otrzymali je:

W kategorii: balkon I miejsce przyznano Elżbiecie Wagner


II miejsce przypadło Łukaszowi Frankowi

zaś III miejsce Dorocie i Teodorowi Cieślik.


Wyróżnienia otrzymali: Jakub Król, Katarzyna Stanisz, Magdalena Niewadzisz, Emilia Michałek – Klimczak


W kategorii: taras I miejsce przyznano Mariuszowi Kawie


II miejsce przypadło Ewie Burowskiej,


zaś III miejsce Maciejowi Skalskiemu
Wyróżnienia trafiły do : Anety Matyśniak, Henryka Dobruszeka, Katarzyny Jarosik i Wiesława WojciechowskiegoM.Rogut-Chrząszcz
Zespółd ds. Promocji
Starostwo Powiatowe
← powrót