News
Wtorek 19 marca 2024

glowne1
To była trzynasta edycja konkursu Starosty Bełchatowskiego dla przedsiębiorców. Jego wyniki miały być ogłoszone w kwietniu br. podczas V Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego. Pandemia uniemożliwiła organizację tego przedsięwzięcia oraz konkursowej gali. Kolejny termin - w październiku, także musiał zostać odwołany z powodu sytuacji epidemicznej. Niniejszym publikujemy werdykt kapituły konkursu i ogłaszamy listę laureatów.
glowne20
Dziesięć podmiotów gospodarczych, działających na terenie powiatu bełchatowskiego, powalczy o laury w konkursie dla przedsiębiorców ogłoszonym przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr. Reprezentowane są takie branże, jak m.in. produkcja mebli, szkoła dla kierowców, fryzjerstwo czy obrót nieruchomościami. Niektórzy przedsiębiorcy startują w dwóch kategoriach. Wyniki rywalizacji zostaną ogłoszone w kwietniu,  podczas V Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego.
glowne firma
Tegoroczna, 13. już edycja konkursu dla przedsiębiorców „Firma na medal” nadal trwa. Kapituła konkursu, której przewodniczy Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, zdecydowała o przedłużeniu terminu zgłoszeń. Do 28 lutego firmy mogą przesyłać formularze konkursowe do bełchatowskiego starostwa. Zwycięzców poznamy w kwietniu.
główne
Starosta bełchatowski Dorota Pędziwiatr  zaprasza przedsiębiorców z powiatu bełchatowskiego do udziału w konkursie „Firma na medal”. Na zgloszenia zostało jeszcze 10 dni. Udział w konkursie jest bezpłatny.