News
Poniedziałek 13 maja 2024

AKTUALNOSCI

W dniach 2-4 grudnia 2011 roku w Bełchatowie odbędzie się ogólnopolski festiwal harcerski. Jest on organizowany pod honorowym patronatem Starosty Bełchatowskiego.
15 grudnia b.r. od godziny 10.00 do godziny 14.00 w sali nr 11 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 96, odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące nowych zasad finansowania przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska realizowanych na terenie województwa łódzkiego, które będą obowiązywać od 1 stycznia 2012 r.
01-12-2011

Edukacja HPV

Terminy spotkań edukacyjnych z rodzicami dziewcząt rocznika 1995, dziewczętami i z wychowawcami klas nt. "Zakażeń wirusami HPV".
Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach projektu UŁ „Start w karierę”, które odbędzie się 7 grudnia o 17:30 w Bełchatowie na auli w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. gen. Ludwika Czyżewskiego (ul. Czapliniecka 96).
Pogadanka policjanta podkom. Sławomira Szymańskiego z młodzieżą na temat bezpiecznych i zgodnych z prawem zachowań kibicowskich zainaugurowała II Tydzień Zdrowia w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie.
Obecny rok - 2011 Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił Rokiem Czesława Miłosza. Biblioteka II LO włączyła się w jego obchody, proponując swoim czytelnikom udział w spotkaniu poetyckim zatytułowanym "Tak mało powiedziałem...".
25 listopada w auli Publicznego Gimnazjum nr 4 przedstawiciele II Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie mieli zaszczyt odebrać nagrodę za zajęcie I miejsca wśród szkół ponadgimnazjalnych powiatu bełchatowskiego w rywalizacji sportowej.
W bełchatowskim starostwie odbyło się spotkanie starosty Szczepana Chrzęsta oraz wicestarosty Marka Jasińskiego z Tomaszem Jończykiem, nauczycielem Szkoły Podstawowej numer 9 w Bełchatowie.
Wydział komunikacji bełchatowskiego starostwa funkcjonuje na nowych zasadach. Zlikwidowano etat na stanowisku do spraw informacji, natomiast jego zadania rozłożono na dwa istniejące stanowiska do spraw rejestracji pojazdów.
Samorząd wychowanków Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego  w Bełchatowie serdecznie zaprasza na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się w dniach 10-11 grudnia 2011r. na Placu Narutowicza.