News
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

XIX edycja Turnieju Informatycznego

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie, miała miejsce XIX edycja Turnieju Informatycznego. Ten konkurs drużynowy, w którym uczestniczą zespoły dwuosobowe, jest nie tylko wyzwaniem dla młodych talentów informatyki, ale także okazją do popularyzacji wiedzy i umiejętności z tego obszaru wśród szkół.
konkurs informatyczny-4800-21
Celem Turnieju jest nie tylko wyłonienie najlepszych drużyn, ale także wspieranie rozwoju talentów uczniów, którzy wykazują szczególne uzdolnienia w dziedzinie informatyki. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Starosta Bełchatowski, Dorota Pędziwiatr.
Agnieszka Wasilewska, Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego pogratulowała zwycięzcom i wręczyła nagrody.
I miejsce i czek na 450 zł – Kamil Dziedzic i Patryk Wywiał - ZSP Szczerców
II miejsce i czek na 300 zł – Artem Pavlovskyi i Jakub Kłucjasz - I LO Bełchatów
III miejsce i czek na 240 zł –Magdalena Bieńkowska i Mateusz Kozakowski - I LO Bełchatów.
← Back