News
Środa 15 maja 2024

Atrakcje w Rogowie bawią i uczą

Warsztaty ekologiczne dla mieszkańców powiatu, w miejscu o niezwykłej przyrodniczo urodzie, są kolejną propozycją starostwa w ramach realizowanej edukacji ekologicznej. Wyjazdy do arboretum w Rogowie odbędą się 5 i 6 września (sobota, niedziela). Zapisy trwają do 28 sierpnia

Wyjazdy do arboretum w Rogowie, zaplanowane na sobotę, 5 września i niedzielę, 6 września, będą łączyć przyjemność podziwiania unikalnych gatunków fauny z pożyteczną wiedzą zdobytą podczas zwiedzania Muzeum Lasu i Drewna. Również po samym arboretum oprowadzi bełchatowskie grupy profesjonalny przewodnik. Ognisko z kiełbaskami będzie czasem na odpoczynek i integrację.  Aby móc uczestniczyć w tym wydarzeniu, trzeba do 28 sierpnia zgłosić się do Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa w starostwie pod nr-mi tel. 44 635 86 06 i 44 635 86 06. Ilość miejsc jest ograniczona, nie warto namyślać się zbyt długo. Wyjazdy nastąpią z parkingu przy starostwie o godz. 8. Powrót jest zaplanowany na godz. 17.

← Back