News
Niedziela 28 kwietnia 2024

GKS zbiera nakrętki dla Mateusza

GKS „Bełchatów” włączył się w akcję Centrum Kształcenia Praktycznego - zbierania nakrętek, dzięki którym będzie można pomóc 15-letniemu bełchatowianinowi, który wymaga kosztownej rehabilitacji. Górniczy klub zachęca do zbierania przez swoich kibiców nakrętek.

- Od kilku lat pracownicy i zawodnicy klubu zbierają nakrętki, które przekazywane są na zbiórki prowadzone przed przedszkola. Teraz będziemy mogli wesprzeć wspólnie kolejną akcję, do czego zapraszamy także naszych kibiców - mówi rzecznik prasowy GKS Bełchatów S.A. Michał Antczak. - Bardzo liczymy na pomoc naszych fanów, których zachęcamy w specjalny sposób. Otóż każda osoba, który w dniach 3 - 7 listopada przyniesie do Punktu Obsługi Kibica co najmniej reklamówkę kolorowych nakrętek, otrzyma bezpłatny bilet na ostatni mecz w tym roku na GIEKSA Arenie. Rywalem PGE GKS Bełchatów w sobotę 7 listopada o godz. 17 będzie Rozwój Katowice.

Punkt Obsługi Kibica w trybunie południowej stadionu (ul. 1 Maja), w którym będzie można zdawać plastikowe nakrętki, będzie czynny według harmonogramu: 3 - 6 listopada w godz. 13 - 16, 7 listopada od godz. 12.

Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie zachęca do zbierania plastikowych nakrętek. Można w ten sposób pomoc 15-letniemu bełchatowianinowi, który wymaga kosztownej rehabilitacji. Program „ZbieramyZakrętki.pl pomagając ludziom pomagamy naturze” to akcja Fundacji Nauki i Kultury.

Jej pełnomocnikiem w powiecie bełchatowskim zostało Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie, a patronat nad zbiórką objął Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski.

Zespół ds. Promocji

← Back