News
Sobota 27 kwietnia 2024

Innowacyjne Rozwiązania dla Świadczenia E-usług: Podsumowanie Projektu

Informujemy o ukończeniu realizacji projektu pn. "Budowa systemu informacji przestrzennej wspierającego świadczenie e-usług przez powiaty z terenu województwa łódzkiego", który był współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa łódzkiego na lata 2014 – 2020 w ramach poddziałania VII.1.2 Technologie informacyjno-komunikacyjne. Projekt ten został skutecznie wdrożony przez Związek Powiatów Województwa Łódzkiego, w którego działaniach aktywnie uczestniczy nasz Powiat.
powiat bełchatowski slider

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zakresem oraz osiągnięciami tego innowacyjnego przedsięwzięcia, które szczegółowo przedstawione zostały w załączonym folderze.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za ich trud i wkład w pomyślne zakończenie projektu, który przyczyni się do dalszego rozwoju naszego regionu.

Folder zajduje się w załączniku.
Budowa sys. informacji przestrzennej ZPWŁ (pdf) 28.62mb (Downloads: 33)
← Back