News
Środa 15 maja 2024

Lekcja historii w muzeum

Muzeum Regionalne w Bełchatowie zaprasza na wystawę poświęconą życiu na kartki w komunistycznej Polsce

Muzeum Regionalne w Bełchatowie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu bełchatowskiego na otwarcie 7 części wystawy z cyklu „Technika w służbie boga wojny - Życie na kartki”. Wystawa została zorganizowana w oparciu o zbiory Tomasza Otrębskiego, prezesa Fundacji im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie oraz Wiktora Cybulskiego, wieloletniego prezesa Oddziału Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego i prezentować będzie życie na kartki w komunistycznej Polsce. Premiera ekspozycji odbędzie się w poniedziałek, 21 września, o godzinie 11:00 w Muzeum przy ulicy Rodziny Hellwigów 11 w Bełchatowie.

Zespół ds. Promocji

← Back