News
Sobota 27 kwietnia 2024

Oferta edukacyjna szkół prowadzonych przez Powiat Bełchatowski

Początek wiosny to już tradycyjnie czas dni otwartych w szkołach. Ósmoklasiści mają okazję poznać ofertę edukacyjną szkół, starszych kolegów i nauczycieli.
Fotoram.io (5)
W szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Bełchatowski dni otwarte odbyły się 21 marca 2024 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie, Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie oraz w II Liceum Ogólnokształcącym w Bełchatowie. Kolejne zaplanowano na: 16 kwietnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie oraz 24 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym w Bełchatowie.

Zachęcamy do zapoznania się z folderem informacyjnym (dostępny w załączniku) przedstawiającym ofertę edukacyjną (dany oddział utworzy się, jeżeli chęć podjęcia nauki w nim zadeklaruje 30 uczniów) szkół prowadzonych przez Powiat Bełchatowski wraz z wykazem przedmiotów uwzględnianych w procesie rekrutacji.

Rekrutacja rozpoczyna się już 22 kwietnia. Terminy postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych publicznych szkół ponadpodstawowych (liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia) oraz do klas wstępnych dostępne w załączniku.
oferta dla uczniów (pdf) 0.87mb (Downloads: 69)
terminy rekrutacji na 2024 2025 (pdf) 0.12mb (Downloads: 46)
← Back