News
Środa 15 maja 2024

Pożegnanie ze Szkołą: Maturzyści Gotowi do Matury

Blisko 500 tegorocznych maturzystów ze szkół prowadzonych przez Powiat Bełchatowski odebrało dzisiaj świadectwa oraz wyróżnienia i nagrody za szczególne osiągnięcia w nauce , sporcie oraz działalność na rzecz szkoły. Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego klas maturalnych nie zabrakło podziękowań i gratulacji, występów artystycznych, wspomnień i wzruszeń.
ZSP 1 zak. maturzys (15)

Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr kieruje do nauczycieli podziękowania za przekazanie wiedzy i wysiłek włożony w przygotowanie młodych ludzi do egzaminu maturalnego, a rodzicom za współpracę i zaangażowanie. Absolwentom życzy natomiast wytrwałości, powodzenia i uzyskania wysokich wyników na egzaminie dojrzałości.
Wierzę, że dobrze zdana matura będzie Waszym kolejnym sukcesem. Życzę Wam radości z poszerzania wiedzy na wymarzonych kierunkach studiów oraz wielu sukcesów w życiu osobistym. Dużo szczęścia i odwagi w realizacji życiowych celów. Trzymam za Was kciuki – podkreśla Starosta Dorota Pędziwiatr.
Egzaminacyjny maraton startuje 7 maja od egzaminu z języka polskiego, tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszych uroczystości w I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie, II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie , ZSP 1 w Bełchatowie, ZSP Nr 2 im. Romualda Traugutta w Bełchatowie oraz ZSP Kiliński Zelów
← Back