News
Czwartek 16 maja 2024

Radni o stawkach, obligacjach i związku powiatów

O stawkach opłat za usunięcie pojazdów z dróg, obligacjach komunalnych i powołaniu Związku Powiatów Województwa Łódzkiego będą dyskutować w środę powiatowi radni. Sesja odbędzie się w bełchatowskim Urzędzie Miasta

Powiatowi radni spotkają się 30 września (środa) o godz. 13  w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Bełchatowie. W porządku obrad znalazła się m.in. kwestia dotycząca ustalenia stawek opłat za usunięcie pojazdów z dróg i ich parkowanie na parkingu strzeżonym oraz sprawa powierzenia miastu zadania w zakresie zarządzania drogami powiatowymi. Radni zajmą się także emisją obligacji komunalnych, zasadami ich zbywania i wykupu i zastanowią nad podwyższeniem kapitału  Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej.
W programie sesji jest również informacja o wykonaniu budżetu za pierwsze półrocze oraz sprawa powołania Związku Powiatów Województwa Łódzkiego.

Zespół ds. Promocji

Starostwo Powiatowe w Belchatowie