News
Sobota 11 maja 2024

Spotkali się na Powiatowym Dniu Seniora

Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia

Ponad czterdzieści osób spotkało się na Powiatowym Dniu Seniora, zorganizowanym przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bełchatowie. Spotkania mają swoją tradycję, odbywają się od dwunastu lat.

Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych o dużym poczuciu humoru. Seniorzy, przyznają, że czekają na to wydarzenie cały rok, bo daje im ono dużo radości.

Serdeczne życzenia wszystkim seniorom w imieniu starosty Waldemara Wyczachowskiego, który objął wydarzenie patronatem, złożył Jan Wionczyk, naczelnik wydziału spraw obywatelskich bełchatowskiego starostwa.

Zespół ds. Promocji

← Back