News
Niedziela 12 maja 2024

Spotkanie dla przedsiebiorców

Regionalna Izba Gospodarcza zaprasza na solidną dawkę wiedzy z zakresu innowacji w biznesie. W programie m.in. o działalności Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz eksporcie i imporcie na rynek chiński

Działalność Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego będzie jednym z tematów spotkania dla przedsiębiorców z powiatu bełchatowskiego. 20 listopada organizuje je Regionalna Izba Gospodarcza przy współpracy z bełchatowskim starostwem.

Na spotkanie organizatorzy zapraszają przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Gościem będzie Agnieszka First, wiceprezes Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, która opowie o działalności ŁARR. W programie znalazły się także tematy dotyczące wsparcia dla MŚP oraz możliwości importu i eksportu na rynek chiński. W spotkaniu wezmą udział przedstawiceile firmy Hatrans – wyłącznego operatora logistycznego pociągu Łódź-Chiny, uruchomionego w 2013 r.

Spotkanie odbędzie się 20 listopada 2015, o godz. 12:30 w restauracji Jan w Bełchatowie. RIG przyjmuje zgłoszenia do 17 listopada (wtorek), do godz. 15:00 na adres mailowy: biuro@rigbelchatow.bai.pl lub telefonicznie: 44 733 66 00.

Zespół ds. Promocji

← Back