News
Niedziela 28 kwietnia 2024

Sto załóg wystartuje w jesiennym rajdzie

Bełchatowska Grupa Offroadowa zaprasza na kolejną edycję WYRowiska, czyli ekstremalnego rajdu dla miłośników samochodów terenowych i quadów. Na oglądających czeka strefa kibica, która będzie się znajdowała w Barbórce przy ulicy Kolejowej. Rajd wystartuje 7 listopada.

Za główny cel postawili sobie propagowanie w pełni legalnej i bezpiecznej jazdy. Bełchatowska Grupa Offroadowa „Wyr 4x4” szykuje kolejne ekstremalne wydarzenie dla fanów samochodów terenowych. Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski, objął imprezę swoim honorowym patronatem oraz ufundował drugie nagrody dla każdej z czterech klas rajdu.

Tak jak w edycji czerwcowej, tak i w jesiennej, na bełchatowski rajd zgłosiło się mnóstwo miłośników ekstremalnej jazdy. Organizatorzy zarejestrowali 100 załóg, które 7 listopada od 7:30 zmierzą się w czterech różnych klasach: extreme mechanik, extreme elektryk, turystyk oraz quad. Trasy, przez które będą musieli przebrnąć rajdowcy, będą niezwykle wymagające. Organizatorzy nie oszczędzą ich przed wodą, błotem, pagórkami i dołami. Jednak w duchu współzawodnictwa i dobrej zabawy, które zawsze towarzyszą rajdowym wydarzeniom, żadne wyzwanie nie powinno przerosnąć uczestników.

W bazie rajdu, która będzie się znajdowała w Barbórce, przy ulicy Kolejowej, uzyskać będzie można informacje o strefie kibica, a także obejrzeć samochody startujące w wyścigu oraz wręczenie nagród. W każdej klasie przewidziane są trzy nagrody.

Zespół ds. Promocji

← Back