News
Środa 15 maja 2024

Szybcy, zwinni, wysportowani

IX Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych rozegrano w Szczercowie. O tytuł najsprawniejszej i najszybszej walczyły drużyny z terenu całego powiatu, zarówno żeńskie i męskie. Władze powiatu reprezentował Grzegorz Gryczka, wicestarosta bełchatowski oraz Krzysztof Gajda, członek Zarządu Powiatu.

W wyniku końcowej klasyfikacji pierwsze miejsce zajęła Ochotnicza Straż Pożarna z Dobrzelowa, drugie miejsce OSP Niedyszyna, trzecie przypadło OSP Zelów. W grupie kobiet pierwsze miejsce wywalczyły panie z OSP Dobrzelów, drugie z OSP Niedyszyna, a trzecie z OSP Magdalenów. W kategorii Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze – dziewczęta (do 15 lat): pierwsze miejsce OSP Dobrzelów, drugie OSP Osiny. W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce OSP Borowa, drugie – OSP Dobrzelów.

Fotorelacja z zawodów w Galeriach!

Krszysztof Borowski

Rzecznik prasowy