News
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

XXII edycja Konkursu Biologicznego

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie, miała miejsce XXII edycja Konkursu Biologicznego.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Starosta Bełchatowski, Dorota Pędziwiatr.
konkurs biologiczny-4974-12

Celem konkursu jest nie tylko stworzenie uczniom zdolnym, ambitnym i zainteresowanym biologią możliwości nawiązania rywalizacji, ale także m.in. kształtowanie zachowań prozdrowotnych i zachowań nastawionych na ochronę środowiska przyrodniczego, rozbudzenie i pogłębianie wśród młodzieży zainteresowań biologią.
Agnieszka Wasilewska, Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego pogratulowała zwycięzcom i wręczyła nagrody.
I miejsce i czek na 250 zł – Sergiusz Szumigaj- I LO Bełchatów
II miejsce i czek na 150 zł – Bartosz Kazuba - I LO Bełchatów
III miejsce i czek na 100 zł –Bartosz Wiewiórowski- I LO Bełchatów.
← Back