News
Sobota 27 kwietnia 2024

Zaśpiewają piosenki patriotyczne w oratorium

11 listopada uczestnicy XVI Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Moja Ojczyzna” zaśpiewają podczas koncertu laureatów. Jest to drugi i zarazem ostatni etap konkursu, jaki odbywał się w październiku w Klukach.  Do pierwszego etapu – eliminacji zgłosiło się ponad 115 wykonawców z różnych placówek, działających w powiecie bełchatowskim.

Podczas finału dzieci, młodzież oraz dorośli wystąpią w 20 różnych kategoriach wiekowych,  spośród których zostanie wyłonionych dwudziestu zwycięzców. Koncert odbędzie się o godzinie 14 w Oratorium Jana Pawła II przy Parafii NNMP w Bełchatowie, ul. Kościuszki 2.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Organizatorem przeglądu jest Regionalne Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne, a finansowo imprezę wspiera powiat bełchatowski.

Zespół ds. Promocji

← Back