News
Sobota 11 maja 2024

Zwyciężyli najlepsi

Już po raz ósmy lokalni przedsiębiorcy stanęli do konkursu „Moja firma, moja przyszłość", organizowanego przez bełchatowski „pośredniak”. Konkurs jest okazją do promocji firmy oraz do pochwalenia się swoimi osiągnięciami
Wręczenie nagród laureatom konkursu

24 listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu ,Moja firma, moja przyszłość", organizowanego od 8 lat przez Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie. Osoby, które z powodzeniem postawiły kroki w swoim biznesie, przedstawiają własną drogę w tworzeniu miejsc pracy dla siebie innych.  Zwycięzcą tegorocznej rywalizacji został Mariusz Tylkowski, właściciel baru familijnego "MIŚ" w Zelowie. Zaraz za nim uplasowała się Izabela Białucha z firmy DUKAT, prowadzącej doradztwo finansowe.

Gośćmi finału konkursu byli Dariusz Kubiak, poseł na Sejm RP i  Grzegorz Gryczka, wicestarosta.
Patronat honorowy nad konkursem objął Waldemar Wyczachowski starosta bełchatowski.

Zespół ds. Promocji

← Back