News
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Białe Kruki i ich przyjaciele

Były ścigacze, choppery, zabytki i nowoczesne maszyny. Były koncerty i palona guma. Od 7 do 9 sierpnia na Babim Lecie odbywał się I Zlot Motocyklowy

Od 7 do 9 sierpnia „w gnieździe Białych Kruków” na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego ,,Babie Lato" odbywał się I Zlot Motocyklowy. Patronat honorowy nad imprezą sprawował starosta bełchatowski. Podczas imprezy odbywały się liczne konkurencje z nagrodami oraz koncerty zespołów rockowych. Przed uczestnikami zlotu wystąpiły takie zespoły jak Bitter Mint, ET 42, Rail, Hellspawn, Doomsayer, Serpent Seed, Fakaterror, Obraski, The Screw oraz Messenger. Kulminacyjnym punktem zlotu była parada motocykli, które wykonały przejazd po terenie powiatu.

Stowarzyszenie Klub Motocyklowy ,,Białe Kruki" Bełchatów powstało w ubiegłym roku, należy do Polskiego Ruchu Motocyklowego. Celem Klubu jest m.in. promowanie i rozpowszechnianie ruchu motocyklowego, rozwój sportu motorowego, popularyzowanie wiedzy o historii motoryzacji. Motocykliści chcą też propagować kulturę w ruchu drogowym i działać na rzecz poprawy wizerunku motocyklistów w społeczeństwie i poszanowania ich jako uczestników ruchu drogowego.

Zespół ds. Promocji

← Back