News
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Spotkanie poświęcone trwającemu naborowi w ramach konkurencyjności MŚP - wdrożenie innowacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy zaprasza na stacjonarne spotkanie informacyjne w związku z ogłoszonym naborem w ramach konkurencyjności MŚP - wdrożenie innowacji.
SZKOLENIA-p-ok_0
Podczas spotkania przedsiębiorcy sektora MŚP dowiedzą się, w jaki sposób mogą pozyskać:
- dotację warunkową na wdrożenie innowacji projektowej lub procesowej,
- dotację bezzwrotną na tworzenie nowych modeli biznesowych poprzez specjalistyczne usługi doradcze, np. badanie rynku, dostosowanie produktu lub usługi do danego rynku, przygotowanie i rozwój strategii internacjonalizacji (element fakultatywny).
Najbliższe spotkanie odbędzie się 25 kwietnia (czwartek) 2024 w godzinach 10:00-12:00 w siedzibie Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

Szczegółowe informacje w linku: https://funduszeue.lodzkie.pl/events/spotkanie-stacjonarne-poswiecone-trwajacemu-naborowi-w-ramach-konkurencyjnosci-msp-wdrozenie
← Back