Wtorek 19 lutego 2019

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =

  
Szanowni Państwo
Gorąco zachęcam do udziału w wydarzeniu, którego dwie dotychczasowe edycje potwierdziły, iż jest ono potrzebne. I tym razem przygotowaliśmy dla przedsiębiorców ciekawe wykłady, prezentacje i pokazy, a także możliwości zaprezentowania swojej działalności i nawiązywania kontaktów biznesowych. W tym roku akcentować będziemy takie obszary, jak elektromobilność, cyberprzestrzeń, nowoczesne narzędzia marketingu i sprzedaży. Powszechnie wiadomo, że Bełchatów, nazywany stolicą energetyczną Polski, ma wielki potencjał. Forum gospodarcze da jednakże szansę nie tylko firmom związanym z branżą energetyczną. Jest dedykowane małym i średnim podmiotom, które w cieniu wielkich przedsiębiorstw naszego zagłębia paliwowo-energetycznego muszą walczyć o swój byt. To one przede wszystkim będą bohaterami tego wydarzenia. Ufam, że III Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego połączy firmy, instytucje i indywidualne osoby, dla których troska o rozwój naszego regionu, a także silną, polską gospodarkę, jest priorytetem. Do zobaczenia 26 kwietnia.

Waldemar Wyczachowski
Starosta Bełchatowski
 

Dla kogo forum?

Forum dedykowane jest przedsiębiorcom wszystkich branż, działającym na terenie powiatu bełchatowskiego, a zwłaszcza:

  • firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność,
  •  osobom samozatrudniającym się.

Udział w wydarzeniu wziąć mogą nie tylko właściciele firm, ale także oddelegowani pracownicy (wskazani w formularzu rejestracyjnym).
 

U W A G A !
ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW NA WYSTAWĘ PROMOCYJNĄ FIRM
WSTĘP WOLNY (godz.9-18)

 

W jakim celu?

Synergia nauki z biznesem, stworzenie płaszczyzny do popularyzacji źródłowej i najnowszej wiedzy w szerokim aspekcie działalności gospodarczej, ułatwienie firmom nawiązywania kontaktów biznesowych oraz skierowanie uwagi biznesu w kierunku innowacji w technologiach i zarządzaniu – to jest głównym wyzwaniem dla III Forum.
 

Jakie korzyści dla firm? Dlaczego warto spotkać się z najlepszymi?

Wartość udziału w Forum opisują zasadniczo te słowa: Wiedza – Kontakty – Promocja – Inspiracje - Prestiż. Motywem przewodnim wszystkich wykładów i prezentacji będzie rozwój oparty o nowoczesne narzędzia do zarządzania firmą w obliczu postępującej globalizacji gospodarki, wirtualizacji życia i pogoni za nowymi technologiami. Takie pojęcia jak brand marketing, elektromobilność i cyberprzestępczość warto znać i korzystać z tej wiedzy praktycznie dla budowania mocnej i stabilnej marki oraz dynamicznego rozwoju własnej firmy. W trakcie Forum poznamy wyróżniających się lokalnie przedsiębiorców, czyli laureatów konkursu Starosty Bełchatowskiego „Firma na medal”.
 

Jak to będzie wyglądać?

Na Forum złożą się prelekcje i dyskusje. Będą im towarzyszyć prezentacje firm w formie stoisk wystawienniczych, otwartych dla zwiedzających.  Wśród nich znajdować się będą firmy prezentujące swoje produkty i usługi. Swoje miejsce znajdzie Firma MERR prezentacja męską mode biznesową a Warszawski Star-up JEDNOŚLAD zaprezentuje  elektryczne skutery. Zlokalizowanie wydarzenia w łatwo dostępnym miejscu Bełchatowa, w warunkach przestronnej hali sportowej przy ul. 1 Maja 6 to jego dodatkowy atut.

Goście specjalni
Na forum przyjadą delegacje z powiatów partnerskich (Słupsk, Myślenice, Kętrzyn) oraz partnerzy zagraniczni (Niemcy, Litwa, Ukraina).  Wśród gości tegorocznego wydarzenia znajdą się eksperci, doradcy, przedstawiciele podmiotów odpowiedzialnych za gospodarczą koniunkturę i wspierających biznes, naukowcy.