Wtorek 19 marca 2024

glowne2
Dziewięć firm rywalizowało w tegorocznej edycji powiatowego konkursu „Firma na Medal”. W Sport Hotelu w Bełchatowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca dziesiątą edycję konkursu. Statuetki powędrowały do firm „Omaplast” z Pożdżenic oraz „Batis” z Bełchatowa.
glowne 1
Dziewięć podmiotów, prowadzących działalność gospodarczą na terenie powiatu bełchatowskiego, wystartowało po tytuł „Firma na medal”. Wśród kandydatów są firmy z różnorodnych dziedzin: budowlana, gospodarowanie odpadami, samochodowa, handel zdrową żywnością lub produktami ze stali, produkcja opakowań, a nawet branża kominiarska. Kapituła konkursu ma czas do 10 lutego na ocenę informacji złożonych przez firmy.
1
Przedsiębiorcy z terenu powiatu bełchatowskiego, czyli posiadający u nas siedzibę, oddział lub zakład mogą ubiegać się o tytuł „Firma na medal” w kolejnej edycji konkursu. Do udziału w rywalizacji zachęca jego organizator Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. Ideę popiera także Regionalna Izba Gospodarcza. Termin zgłoszeń upływa 31 stycznia 2017r.
zajawka1
Po raz dziesiąty w historii powiatu bełchatowskiego przedsiębiorcy będą walczyć o tytuł „Firma na medal”. Na zgłoszenie swojej kandydatury mają czas do 31 stycznia 2017 roku.