Wtorek 19 marca 2024

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowiee
To nowoczesny zespół obiektów sportowo-rekreacyjnych, usytuowanych przy ul. Czaplinieckiej 96, w skład których wchodzą: sztuczne lodowisko (w okresie zimowym do dyspozycji jazda na łyżwach, hokej i curling, w okresie letnim na nawierzchni syntetycznej funkcjonują dwa korty do tenisa ziemnego, boisko do koszykówki i do piłki ręcznej, boisko do siatkówki i do badmintona oraz stanowiska do tenisa stołowego. Obiekt posiada szatnie wraz z zapleczem oraz wypożyczalnię sprzętu sportowego; kryta pływalnia; sala gimnastyczna; boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią; pomieszczenia biurowe w budynku będącym w trwałym zarządzie Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie.

Oficjalna strona Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie: