Wtorek 19 marca 2024

głównefnm
F.H.U. DIAMENT Karolina Bartczak – hurtownia pokryć dachowych w Bełchatowie, PERFECT SMILE Anna Ostrowska-Goździewicz – przychodnia stomatologiczna oraz FPH „CHRUPEX" S.C. Aldona, Grzegorz Łyga to tegoroczni laureaci konkursu „Firma na medal”, organizowanego przez bełchatowskie starostwo. Wyniki rywalizacji zostały ogłoszone podczas IV Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego. Nagrodę specjalną otrzymała Rolniczo-Pracownicza Spółdzielnia Mleczarska ze Szczercowa. Statuetką „Bełchatowskie skrzydła” został uhonorowany przez RIG Tadeusz Markiewicz.
główne
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy, jak nie paść ofiarą oszustów internetowych, jak przekazać firmę dzieciom czy czego można nauczyć się od Chińczyków? Na te i wiele innych pytań lokalni przedsiębiorcy znaleźli odpowiedzi podczas IV Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego, zorganizowanego przez samorząd powiatu. W wydarzeniu wzięło udział 250 osób.
glowne21
Piętnaście lokalnych firm bierze udział w wyścigu po tytuł "Firma na medal". Aż siedem będzie rywalizować w kategorii "firma rodzinna". Reprezentowane są różne branże, m.in gastronomiczna, samochodowa, szkoleniowa, dekarska, kominiarska, medyczna i sklep internetowy.
statuetki
Jeszcze tylko dziś (15 lutego)  do godziny 24.00 można zgłosić swoją firmę do konkursu starosty bełchatowskiego „Firma na medal”. Udział w konkursie jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz i drogą elektroniczną przesłać go do starostwa (mnowak@powiat-belchatowski.pl).
glowne firma 2
Familijne firmy, czyli działalności gospodarcze prowadzone przez członków rodziny, kontynuowane od pokoleń czy zatrudniające krewnych, jakich na terenie powiatu bełchatowskiego jest bardzo wiele, mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami w tegorocznym konkursie starosty bełchatowskiego „Firma na medal”. Na najlepsze czeka tytuł, szklana statuetka i prestiż. Termin bezpłatnych zgłoszeń upływa 15 lutego.
główne3
Warto chwalić się swoimi sukcesami i dlatego zapraszam do udziału w konkursie „Firma na medal” - tak starosta Dorota Pędziwiatr zwróciła się do przedsiębiorców za pośrednictwem lokalnych redakcji zachęcając podmioty gospodarcze do uczestnictwa w rywalizacji, ale przede wszystkim do pokazania się szerszemu odbiorcy. Nowością w przedsięwzięciu jest dodanie do konkursowych kategorii firm rodzinnych. Firmy już mogą się zgłaszać. Termin upływa 15 lutego.
glowne
Po raz dwunasty w historii samorządu powiatowego starosta bełchatowski ogłasza konkurs dla przedsiębiorców „Firma na medal”. Kandydaci do tytułu zgłaszają się sami. Mają na to czas do 15 lutego 2019 r. W kolejnej edycji konkursu pojawia się nowa kategoria. Jest nią „lokalna firma rodzinna”.