• Od 1 kwietnia obowiązują nowe rachunki bankowe dla opłat związanych z zadaniami wykonywanymi przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie oraz jego jednostki organizacyjne. ∗
Czwartek 15 kwietnia 2021

Klub Piłki Siatkowej SKRA Bełchatów SSA

skra
10 września 2004 roku Energetyczny Klub Sportowy SKRA Bełchatów zawiązał Sportową Spółkę Akcyjną o nazwie: Klub Piłki Siatkowej SKRA Bełchatów. EKS SKRA objął 100% akcji w nowo powstałej spółce.

Klub powstał w 1930 roku, w pierwszym okresie działalności jako klub z wiodącą sekcją piłki nożnej. W roku 1957 powstała sekcja piłki siatkowej. Ważnymi datami w historii klubu są: 1977r.- wydzielenie z klubu sekcji piłki nożnej i włączenie jej do Kopalni Węgla Brunatnego (KWB), 1991 r.- objęcie patronatu nad klubem przez Elektrownię Bełchatów oraz 2004 r.- powstanie Sportowej Spółki Akcyjnej.