Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Wtorek 23 kwietnia 2024

Tomasz Trawiński

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
trawinski2
Tomasz Trawiński od ponad 50 lat działa na rzecz regionu bełchatowskiego. Od 1936 roku jest członkiem Związku Strzeleckiego "Strzelec". Na początku lat 90-tych pomagał reaktywować bełchatowską jednostkę. Jest członkiem Stowarzyszenia Przyjaciół Bełchatowa, Regionalnego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego. Jest reprezentantem tradycji niepodległościowej, człowiekiem oddanym służbie naszego regionu. 

Odznaczony został min. "Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski", "Srebrnym Krzyżem Zasługi", Medalem "Pro Memoria", Srebrnym Medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju", odznaką "Zasłużony Działacz Ruchu Społecznego, "Rogatywką Porucznika Apoloniusza Zawilskiego". 

Od 2005 roku jest Honorowym Obywatelem Bełchatowa, w 2009 roku otrzymał "Nagrodę Starosty Bełchatowskiego" za całokształt działalności na rzecz upowszechniania i ochrony kultury.