Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 22 maja 2024

główne
Sto pięćdziesiąt firm, trzystu pięćdziesięciu zarejestrowanych uczestników, ponad sześćdziesiąt stoisk wystawienniczych promujących firmy kilkunastu branż, prezenty, prelekcje i pokazy złożyły się na III Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego. Punktem kulminacyjnym było ogłoszenie wyników konkursu "Firma na medal". Szklane statuetki, symbolizujące dobrą markę, trafiły do spółki Majami i Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Norbert-Adr.
 
glowne3
Różnorodność branż - od producentów artykułów spożywczych przez agencje poligraficzną oraz interaktywną po firmy specjalizujące się w budownictwie przemysłowym - charakteryzuje grono przedsiębiorstw, które zgłosiły się do konkursu „Firma na medal”. Rywalizację rozstrzygnie kapituła, której przewodniczy starosta bełchatowski Waldemar Wyczachowski.
08-01-2018

FIRMA NA MEDAL

główne
Jeszcze 3 dni mają przedsiębiorcy z terenu powiatu bełchatowskiego na zgłoszenie firm w jedenastej edycji konkursu „Firma na medal”. W bełchatowskim starostwie odbyła się konferencja prasowa poświęcona konkursowi.

- Zachęcam przedsiębiorców do uczestnictwa w naszym konkursie, to możliwość sprawdzenia potencjału swojej firmy, a przede wszystkim doskonały sposób promocji – mówi Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. - Sam udział w konkursie świadczy o solidności danej firmy i pokazuje, że ma odwagę pokazać swe dokumenty, które są klarowne i przejrzyste, co jest podstawą działalności na współczesnym rynku.
glowne
Małe, średnie i duże firmy z powiatu bełchatowskiego po raz jedenasty mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez bełchatowskie starostwo. Jest to szansa dla przedsiębiorców, by pochwalili się osiągnięciami. Termin zgłaszania się firm upływa 10 stycznia.
Małe, średnie i duże firmy z powiatu bełchatowskiego znów mogą sięgnąć po medale. Coroczny konkurs dla przedsiębiorców, organizowany przez bełchatowskie starostwo, odbywa się już po raz jedenasty. Jest to szansa dla firm, by pochwaliły się swoimi osiągnięciami.