Komunikat
  • Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Sobota 19 sierpnia 2017

BOT KWB "Bełchatów"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
PGE Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów Spółka Akcyjna – położona w województwie łódzkim – funkcjonuje od 17 stycznia 1975 r. Jest niekwestionowanym liderem wśród polskich kopalń węgla brunatnego. Do podstawowych zadań kopalni należy wydobycie i zapewnienie dostaw węgla brunatnego. Pierwsze tony węgla brunatnego wydobyto 19 listopada 1980 roku. Wielkość złóż i osiągane wydobycie stawiają spółkę wśród największych europejskich dostawców tego surowca energetycznego.

Liczba pracowników i wielkość tego przedsiębiorstwa sytuują je na czele listy największych firm regionu łódzkiego. Strategicznym odbiorcą firmy jest PGE Elektrownia Bełchatów S.A. PGE KWB Bełchatów S.A. jest największą kopalnią odkrywkową w Polsce i jedną z największych w Europie.