Piątek 26 kwietnia 2024

Informacja dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego

Starosta Bełchatowski zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Bełchatowskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015.Rozpoczęcie konsultacji przewidziano na dzień 24 września 2014 roku, natomiast zakończenie na 03 października 2014 roku.

Prosimy o zapoznanie się z treścią ogłoszenia.

Formularz konsultacji doc (doc) 0.02mb (Pobrań: 80)
Formularz konsultacji pdf (pdf) 0.04mb (Pobrań: 91)
Projekt programu (pdf) 0.53mb (Pobrań: 111)
Ogłoszenie (pdf) 0.07mb (Pobrań: 92)