Piątek 26 kwietnia 2024

Informacja w sprawie nowej oferty z zakresu upowszechniania kultury fizycznej

Zarząd Powiatu informuje, że w dniu 07.10.2019 r. wpłynęła do Starostwa Powiatowego w Bełchatowie oferta Górniczego Klubu Sportowego „Bełchatów” S. A. na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pod nazwą: „Organizacja szkolenia sportowego dzieci i młodzieży w sekcji piłki nożnej roczników 2006 i starszych”.Wnioskowana kwota na realizację zadania to 10.000,00 zł.
W terminie 7 dni od podania do publicznej wiadomości ogłoszenia o złożeniu oferty, można zgłaszać swoje uwagi dotyczące przedmiotowej oferty. Szczegóły w załączeniu.
formularz uwag (pdf) 0.16mb (Pobrań: 71)
oferta (pdf) 0.97mb (Pobrań: 107)
ogłoszenie (pdf) 0.36mb (Pobrań: 93)