Czwartek 02 kwietnia 2020

Informacja Zarządu Powiatu w Bełchatowie w sprawie oferty z zakresu pomocy społecznej

Informacja Zarządu Powiatu w Bełchatowie z dnia 8 marca 2016r. o złożeniu ofert na realizację zadań publicznych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych z/s w Zelowie: 1) Półkolonie letnie dla dzieci i młodzieży niedostosowanych społecznie częściowo pozbawionych opieki rodziców. 2) Prowadzenie zajęć zapewniających dzieciom częściowo pozbawionych opieki rodziców odpowiedniego wychowania, przygotowanie do codziennych obowiązków i wypełnienie czasu wolnego po zajęciach szkolnych.

Ogłoszenie (Pobrań: 53)
Zaadanie 1 (Pobrań: 60)
Zadanie 2 (Pobrań: 60)
Formularz uwag. (Pobrań: 57)