Sobota 27 kwietnia 2024

Nabór do Powiatowej Rady Sportu

KOMUNIKAT  DLA PRZEDSTAWICIELI ORGANIZACJI I INSTYTUCJI REALIZUJĄCYCH ZADANIA Z ZAKRESU KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTUZgodnie z uchwałą nr 88/15 z dnia 23 marca 2015 r. w sprawie ustalenia zasad powoływania członków...

DLA PRZEDSTAWICIELI ORGANIZACJI I INSTYTUCJI REALIZUJĄCYCH ZADANIA
Z ZAKRESU KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU
Zgodnie z uchwałą nr 88/15 z dnia 23 marca 2015 r. w sprawie ustalenia zasad powoływania członków Powiatowej Rady Sportu oraz uchwalenia Regulaminu jej działania
Zarząd Powiatu w Bełchatowie ogłasza nabór kandydatów do prac w Powiatowej Radzie Sportu dla przedstawicieli organizacji i instytucji realizujących zadania z zakresu kultury fizycznej i sportu

1. Do zadań Powiatowej Rady Sportu należeć będzie w szczególności opiniowanie wniosków dotyczących przyznawania nagród dla zawodników, trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w dziedzinie sportowej i szkoleniowej.
  2. Członkiem Powiatowej Rady Sportu może zostać osoba pełniąca funkcje statutowe we władzach klubu / stowarzyszenia/ lub trener czy instruktor.
  3. Kadencja Rady trwa 4 lata.
  4. Wyboru kandydatów do prac w Powiatowej Radzie Sportu dokona Zarząd Powiatu w Bełchatowie w oparciu o prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy
  5. Praca w Powiatowej Radzie Sportu ma charakter społeczny. Członkom Powiatowej Rady Sportu nie przysługuje również zwrot kosztów podróży.

Czytelnie wypełniony Formularz należy złożyć osobiście w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Bełchatowie ( ul. Pabianicka 17/19) w terminie do 2 kwietnia 2015 roku do godziny 15.30.
    W przypadku ewentualnych pytań – prosimy o kontakt z Wydziałem Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bełchatowie (Robert Górski - tel. 44 733 66 05).

Pełna treść komunikatu (pdf) 0.35mb (Pobrań: 119)
Formularz zgłoszeniowy (pdf) 0.36mb (Pobrań: 106)
Formularz zgłoszeniowy (docx) 0.01mb (Pobrań: 134)