Piątek 26 kwietnia 2024

Pora już pomyśleć o roku 2015

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie przygotowując się do prac związanych z projektem budżetu na 2015 rok, zaprasza stowarzyszenia i podmioty zainteresowane realizacją zadań publicznych o zasięgu ponadgminnym do składnia projektów wniosków o dofinansowanie proponowanych przedsięwzięć w 2015 roku.

W załączeniu szczegółowe informacje oraz formularz, w którym należy opisać proponowane inicjatywy i zadania do projektu budżetu i Programu Współpracy Powiatu Bełchatowskiego z organizacjami pozarządowymi w 2015 roku.