Sobota 27 kwietnia 2024

Bezpłatne webinarium ,,Klub sportowy jako przedsiębiorstwo społeczne”

W imieniu Centrum OPUS zapraszamy osoby zarządzające klubami sportowymi do udziału w bezpłatnym webinarium ,,Klub sportowy jako przedsiębiorstwo społeczne”.
soccer-488700_1280
Kiedy? 28 lutego, w środę o 12.00.
W czasie godzinnego spotkania zostaną przekazane informacje o:
- prowadzeniu Stowarzyszenia jako sposobie na realizację marzeń i pasji,
- warunkach koniecznych do uzyskania statusu przedsiębiorstwa społecznego,
- wsparciu finansowym i doradczym Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum OPUS.
oraz udzielone odpowiedzi na pytania uczestników spotkania.
Prowadzenie: Ewa Szmitka - doradczyni biznesowa Centrum OPUS dla przedsiębiorstw społecznych.
Gościnnie: Michalina Walczak - współzałożycielka i prezeska Stowarzyszenia Sportowego EMKA Skierniewice.
Udział jest bezpłatny, natomiast wymagane jest wysłanie formularza zgłoszeniowego
Link do spotkania na platformie ZOOM zostanie wysłany na adres e-mail podany w formularzu.