Sobota 11 maja 2024

Jak rozliczyć zadanie publiczne?

W związku ze zbliżającym się okresem rozliczenia zadań publicznych zleconych przez Powiat Bełchatowski, a realizowanych przez organizacje pozarządowe w 2012 r., zamieszczamy wzór sprawozdania z wykonania zadania publicznego zgodny z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010 roku w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczącej realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania.

Organizacje pozarządowe realizujące zadania publiczne w 2012 roku proszone są o rozliczenie realizowanego zadania według zamieszczonego wzoru.