Sobota 27 kwietnia 2024

Przypominamy o konieczności zgłoszenia wojewodzie faktu prowadzenia mieszkań treningowych i wspomaganych prowadzonych przez organizacje pozarządowe

W związku z nowelizacją ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej, zgodnie z którą do zadań wojewody należy prowadzenie m.in. listy mieszkań treningowych i wspomaganych prowadzonych przez organizacje pozarządowe, przypominamy o konieczności zgłoszenia wojewodzie faktu prowadzenia takiego mieszkania. Szczegóły w tym zakresie wraz z linkami, z których można skorzystać zgłaszając fakt prowadzenia takiego mieszkania, znajdą Państwo w piśmie z Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego - w załączeniu.
Pismo ŁUW dot. mieszkań treningowych (pdf) 0.11mb (Pobrań: 28)