Piątek 26 kwietnia 2024

Panowie po raz czwarty przebadają się bezpłatnie

W dniu 8 maja 2018 r. Zarząd Powiatu w Bełchatowie podjął uchwałę Nr 165/18 z dnia 8 maja 2018 r. w sprawie ogłoszenia  konkursu ofert na wybór realizatora programu profilaktyki raka gruczołu krokowego w Powiecie Bełchatowskim w roku 2018.
Miejsce składania ofert: osobiście lub za pośrednictwem poczty – Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, ul. Pabianicka 17/19, 97-400 Bełchatów.
Oferty należy składać do 24 maja 2018 roku do godziny 15:30 w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Konkurs ofert na wybór realizatora programu profilaktyki raka gruczołu krokowego w Powiecie Bełchatowskim w roku 2018".
„Program profilaktyki raka gruczołu krokowego w powiecie bełchatowskim w latach 2018-2021" gwarantuje jego uczestnikom bezpłatną wizytę u urologa, wykonanie badania laboratoryjnego na poziom antygenu sterczowego (PSA) i bezpłatne badanie USG. Program zapewnia również konsultację ze specjalistą, mającą na celu omówienie dostępnych opcji postępowania oraz przedstawienie rzetelnych informacji dotyczących korzyści oraz ryzyka związanego z ich zastosowaniem, aby uwzględniając własne preferencje pacjent mógł w porozumieniu z lekarzem podjąć świadomą decyzję co do dalszego postępowania.
Dla placówek medycznych, które dysponują zapleczem technicznym i specjalistami, umożliwiającymi przeprowadzenie badań, został ogłoszony konkurs. Starostwo czeka na zgłoszenia do 24 maja 2018 roku.  Po rozstrzygnięciu konkursu zostanie podpisana umowa. Pierwszym zadaniem placówki będzie przeprowadzenie kampanii informacyjnej.
Ogłooszenie konkursu, oferta (odt) 0.03mb (Pobrań: 187)
Uchwała w spr. ogłoszenia konkursu (pdf) 2.24mb (Pobrań: 111)