Piątek 26 kwietnia 2024

Informacja dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego

Starosta Bełchatowski zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Bełchatowskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012.

Szanowni Państwo

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi załącznikami, którymi są: ogłoszenie, projekt programu współpracy oraz formularz konsultacji.

Pełnomocnik Starosty
ds. Współpracy z Organizacjami